Детальніше

МАСЛЯНІ ФІЛЬТРИ ЗА СУПЕР ЦІНОЮ

Пн - Сб 09:00 - 18:00

Awesome Image

Масляний фільтр у вашому Сітроен – це звичайний витратний матеріал системи двигуна. Даний фільтр призначений для очищення моторної оливи двигуна, тому від того, в якому стані фільтр залежить стан всього двигуна.

В двигуні автомобіля постійно накопичуються різноманітні забруднення. Це, безумовно,  впливає на роботу всього двигуна та його частин і може призвести до скорочення періоду їх служби. Слідкувати за станом масляного фільтра та своєчасно проводити його заміну — основна рекомендація будь-якого автовиробника, і виробника вашого автомобіля Citroen в тому числі.

МАСЛЯНИЙ ФІЛЬТР ДЛЯ

 Citroen C-Elysee 

всього 210 грн*

Масляні фільтри EUROREPAR – це  альтернативна лінійка запчастин та матеріалів, призначених для використання на автомобілях Citroen віком від 3х років. Вся продукція EUROREPAR протестована і схвалена фахівцями групи PSA, проходить суворий контроль якості і відповідає високим вимогам, що пред’являються «PSA Groupe» до виробників комплектуючих і запасних частин. Тож, сміливо користуйтеся всіма перевагами цих запчастин та , безумовно, приємною ціною на них без шкоди якості.


Дізнайтеся вартість кузовного ремонту будь-яким зручним для вас способом:

  • 🟠 зробіть заявку за телефоном
  • 🟠 напишіть нам листа на email
  • 🟠 відправте заявку через сайт.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ


*ціна зазначена для Citroen C-Elysee бензин 1,2 станом на 01.10.23