Детальніше

CITROEN ПРОДОВЖУЄ ДБАТИ ПРО АВТОМОБІЛІ КРИТИЧНО ВАЖЛИВИХ СТРУКТУР В УКРАЇНІ

Пн - Сб 09:00 - 18:00

Awesome Image

Майже два місяці тому компанія STELLANTIS, яке представляє бренди PEUGEOT, CITROËN, OPEL в Україні, запустили програму безкоштовного сервісного обслуговування і ремонту автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни. За час дії програми на сервіси брендів звернулися за обслуговуванням та ремонтом понад 300 автомобілів, і запити продовжують надходити.

Сервісні центри CITROËN наразі забезпечені безперебійним постачанням запасних частин у повному обсязі, а також кваліфікованими співробітниками, які працюють задля технічного «здоров’я» автомобілів.

Починаючи з 1 березня 2022 року понад 300 автомобілів брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL звернулися в дилерські центри для отримання планового технічного обслуговування, а також для проведення ремонтних робіт різного ступеня складності.

Усі ремонтні роботи проводяться за рахунок ТОВ «Пежо Сітроен Україна».

Дія даної програми поширюється на наступні категорії авто:

  • швидка медична допомога,
  • служба національної поліції,
  • аварійні служби,
  • комунальні підприємства, що забезпечують безперебійне функціювання інфраструктури, тощо.

Програма діє по всій Україні, у різних містах і областях, сервісні партнери виконують ремонт максимально якісно і швидко.

Наш дилерський сервісний центр «Автопасаж» також долучився до цієї програми і проводить ТО авто Сітроен всіх критично важливих структур в Україні. Тож,я кщо ваша компанія потребує технічної допомоги — ми раді допомогти!

CITROËN і надалі продовжить обслуговувати автомобілі критично важливих структур, адже мобільність наших рятувальників – наш пріоритет!