Детальніше

ЯК ПІДГОТУВАТИ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ДО ЛІТА ?

Пн - Сб 09:00 - 17:00

Awesome Image

АВТОПАССАЖ-CITROЁN піклуючись про вас пропонує всім автовласникам подбати про свій авто та підготувати його до експлуатації влітку. Тож, не варто забувати про своєчасне проходження ТО, хоча й сезонна підготовка має важливе значення.

Перш за все, слід встановити літні шини, адже дні стають все теплішими і варто уже перезувати ваш автомобіль.

Наступним кроком є заміна робочих рідин, особливо моторної оливи, адже це стосується не тільки омивача.

Заміна моторної оливи — це основний етап, з якого починається поняття «надійність автомобіля». Адже для того, щоб двигун справно працював довгі роки, необхідно використовувати правильну моторну оливу: певного класу і яка відповідає ряду технічних специфікацій. Крім того, потрібен і якісний масляний фільтр, який дозволить підтримувати оливу чистою під час експлуатації. Ця процедура повинна бути виконана в обов’язковому порядку, оскільки вона дозволяє позбутися забруднень, що виникають в процесі роботи двигуна, а також гарантує тривалий термін експлуатації двигуна і випускної системи вашого автомобіля.


Для власників постгарантійних автомобілів CITROЁN є ідеальне рішення — заміна моторної оливи з використанням якісних продуктів Eurorepar на авторизованому сервісі брендів – спеціалісти авторизованих сервісних станцій на вищому рівні подбають про ваше авто.


Змінюємо повітряний та паливний фільтри + замінюємо гальмівну рідину та фільтр салону.

Це важливі елементи систем автомобіля, що забезпечують його надійну та безперебійну роботу. Наприклад, невчасна заміна гальмівної рідини може призвести до виходу з ладу важливих вузлів гальмівної системи автомобіля, що, в свою чергу, позначиться на якісних показниках його безпечної експлуатації. А замінивши салонний фільтр, ви позбудетеся забрудненого повітря в салоні автомобіля, що зробить вашу поїздку більш комфортною.

Важливий крок з підготовки автомобіля, про який, на жаль, більшість забувають — обслуговування системи кондиціонування. Погане охолодження створює занадто високий тиск в контурі кондиціювання, що призводить до виникнення поломок та побічних ефектів: пробуксовуванню допоміжного приводного ременя; короткому замиканню; витіканню рідин; передчасному зносу компресора; неприємним запахам; недостатньому очищенню лобового скла; підвищеному споживанню палива. Саме тому слід своєчасно проводити обслуговування системи кондиціонування.

не забудьте приділити  увагу підвісці і гальмам автомобіля! Підступна зима могла залишити неприємні сюрпризи-наслідки у вигляді пошкодження деталей ходової частини, надірваних пиляків і гумовометалічних елементів тощо. нагадуємо, що оригінальні пружини і амортизатори повернуть чудові ходові якості автомобіля, а гальмівні диски і колодки гарантують ефективне уповільнення в будь-яких ситуаціях.

Перевіряючи свій автомобіль на регулярній основі і завчасно змінюючи необхідні витратні матеріали (фільтри, робочі рідини), ви закладаєте основу для його тривалої бездоганної роботи, що дозволить продовжити активне життя автомобіля і зменшити ризик виходу з ладу будь-яких вузлів (агрегатів) в самий невідповідний момент.

Довірте свій Сітроен фахівцям своєї справи! Тоді ви завжди будете впевнені в чіткому виконанні робіт та якості запасних частин і витратних матеріалів, передбачених виробником автомобіля.

Підготуйте свій автомобіль до літа максимально правильно і в повному об’ємі!

Ми, як завжди, готові до ваших послуг!

Заплануйте ТО свого Сітроен вже зараз та нехай літо принесе вам тільки позитивні враження!